Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot — Mobilní konvové dojení elektrické — Chovatelské potřeby Driml

Dárkové poukázky Driml
Mobilní konvové dojení elektrické

Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot

Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot
Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skotMalé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot

Malé dojení DRIML 32 ASSS  asynchronní, sběrač 240ml,  pro skot. Je vhodné pro drobné hospodáře. Dojení má všechny  ...
Více »

Kat. číslo 51038
Cena s DPH 24700 Kč
Cena bez DPH 20413,22 Kč
Dostupnost běžně dostupné
Balení 1ks volně na vlastních kolečkách, obaleno bublinami, případně na paletě, pokud společně s dojením objednáte proplach CIRCO - doporučujeme
Kusů:  

Speciální doprava
Cenu dopravy s Vámi budeme řešit telefonicky nebo mailem. Volat budeme na telefonní číslo uvedené ve vašich kontaktních údajích.

Popis výrobku

Malé dojení DRIML 32 ASSS  asynchronní, sběrač 240ml,  pro skot. Je vhodné pro drobné hospodáře. Dojení má všechny  vlastnosti malého konvového dojení,  dojí se podtlakem, asynchronně,  se střídavým, pulsním masírováním struků - stimulováním mléčné žlázy.  Sběrná podtlaková nádoba s obsahem 32 litrů umožňuje nádoj až 30ti  litrů mléka.  Velká plastová konev je vyrobena z kvalitního polykarbonátu, je zcela transparentní a je opatřena cejchováním .           Víko konve a vzdušník s madlem jsou vyrobeny z nerezové oceli AiSi 310.  Podtlak  vytváří velmi tichá olejová vývěva s výkonem 170 litrů za minutu. Vzdušník je v zájmu uživatelské pohody malokapacitní a slouží spíš pro technické napojení, dojicího stroje a odkalování.  Hlavní funkci vzdušníku přebírá tedy opravdu velká, ale lehká konev.  Podvozek Mini dojačky je uzpůsoben tak, že je možné používat i standardní 25ti litrové nerezové konv! 

Stačí tedy umýt a zdesinfikovat vemeno, spustit motor vakuové pumpy,  a postupně nasadit na struky  struková pouzdra se zalamovacímí silikonovými n Sací efekt se dostaví okamžitě po spuštění sacího ventilu.  Rytmus udává dobře slyšitelné ,,pukání " pneumatického asynchronního pulzátoru. 

 • Vakuové mobilní dojení
 • Asynchronní pulzace
 • Pulzátor Interpuls L80
 • Asynchronní sběrač  240 ml
 • Silikonové strukové návlečky v modré nebo transparentní barvě
 • Nerezová struková pouzdra
 • Hadice Spagiari
 • 230V, 50 Hz, 560W,
 • Váha cca 39kg.
 • Průhledná plastová konev 32L 
 • Cejchování v litrech / kilogramech  a v galonech a librách

Mini dojení DRIML je velmi lehké, pohyblivé, s neotřele jednoduchým a účelným designem. Protáhne se v nouzi dveřmi 60cm a lehce jezdí i po schodech!  Velmi tichý dojicí poloautomat je velmi šetrný  jak ke zvířatům,  tak i ke karpálním nervům v zápěstí dojiče.     Mléčná hadice s průřezem 14mm je transparentní, umožńuje sldovat proudící nadojené mléko. Také je jasně vidět,  kdy je hotovo. Dobře a rychle se čistí. Mléčná hadice, a dvojice vzduchových hadic je dlouhá 2m  a je zakončena sběračem mléka 240 ml s transparentním víkem

Pokud má chovatel kromě krávy také kozy, nebo ovce, doporučujeme k základní soupravě  přiobjednat  dojicí set pro kozy a ovce, který sestává z nerezového víka  s integrovaným asynchronním pulzátorem, soupravy hadic, sběrače mléka a soupravy dvou strukových pouzder s návlečkami.   Po krávy je pulzátor nastaven na 50 pulzů / minutu, pro kozy na 80 pulzů/min. Přestaví se pouze podtlak  pootočením hlavice redukčního ventilu z -420 Pa pro kozy na -480 Pa  pro krávy.          Zkoušky prokázaly, že se k mobilnímu dojení dá bez problémů přistavit ještě jedna, například 25 litrová dojicí konev a dojit dvě krávy současně do dvou konví. Výkon vývěvy je i pro takovéto nasazení dostatečný.

Výkonná vývěva umožňuje dojení 2 - 4 koz nebo ovcí najednou do jedné konve 

Lehké, mobilní, miniaturní vakuové pulsní dojení zpříjemní a zrychlí Vaši bezodkladnou každodenní činnost a bude šetřit i Vaše zdraví.  Jedná se o jednoduchý výrobek, bez kterého se ale již neobejdete ! 

Doprava po ČR je řešena službou PPL SPRINT za paušální  cenu  300,- Kč.  Na Slovensko nelze zaslat na dobírku, cena dopravy dle vzdálenosti a ceníku přepravce Geis  ( Zaslanou fakturu je nutné uhradit předem v eurech na náš účet u ČSOB )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K tomuto produktu zakoupili ostatní zákazníci nejčastěji:

Zboží zakoupené ostatními zákazníky k produktu Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot

Malé dojení DRIML pro dvě kozy 32 ASS 2K

Malé dojení DRIML pro dvě kozy 32 ASS 2K

Malé dojení DRIML 32 ASS 2K  asynchronní, se sběračem a podtlakovými verntily. ...

Speciální doprava rozměrného zboží

Kat. číslo: 51030

23500 Kč s DPH
19421,49 Kč bez DPH
ks
Detail

Malé konvové dojení MD 25 ASSS, nerez konev, gumové návlečky Spagiari Forst

Malé konvové dojení MD 25 ASSS, nerez konev, gumové návlečky Spagiari Forst

Malé dojení DRIML  MD 25 ASSS  asynchronní, sběrač 240ml,  pro ...

Speciální doprava rozměrného zboží

Kat. číslo: 51036

24400 Kč s DPH
20165,29 Kč bez DPH
ks
Detail

Komentovat

Vložte dotaz nebo napište zkušenost se zbožím Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot

Komentáře zákazníků

Dotazy a zkušenosti zákazníků se zbožím Malé dojení DRIML MD 32 ASSS, TOP model asynchronní pro skot

2017
LIS
27
11:04
1
Dana Š
Dojíme zatím ručně, chci si koupit toto dojení, jak se to čistí? Proplachuje? Stačí kbelík s vodou, event dezinfekcí, do kterého ponořím návlečky a nechám nasát?
Je to kompletní dojení, přivezeme, zapojíme, dojíme nebo ještě něco chybí? Co mi ještě doporučíte dokoupit?
CHci dojit dvě krávy jednu po druhé, půjde to? Myslím s konví např plnou 10l mléka vypnout, sundat z jedné krávy a zapnout a nasadit druhé? Nebude to dělat potíže ohledně tlaku vzduchu do konve s mlékem?
Děkuji Šepsová